Teslimat Bilgileri

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, ÖDEME VE TESLİMATA İLİŞKİN BİLGİLER

3.1- Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, kdv dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve temel nitelikleri 

Ürün Adı ve Temel Nitelikleri
Adet
Satış Bedeli
(KDV dahil toplam Türk Lirası) 
Vadeli Satış Bedeli
(KDV dahil toplam)

3.2- Ödeme Şekli : Kredi Kartı veya banka havalesi (aşağıdaki açıklamaları okuyunuz) 
Kredi Kartı;
Yukarıdaki bölümde bankanıza iletilecek sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır.
Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir. Ödeme tablosunda belirtilen taksit seçeneklerinde vade farksız taksit adedi yada vade farkı ile ödeme seçenekleri açıkça belirtilmektedir. Ödeme taksit seçeneklerinde vade farksız yada vade farkı uygulanmış ödeme şeklini seçmek alıcının insiyatif ve sorumluluğundadır.
Kredi Kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir. 

Banka Havalesi;
Alıcının herhangi bir banka nezdindeki hesabından satıcının ödeme tablosunda belirtmiş olduğu banka hesap numaralarına havale yada eft ile göndermesi durumunda toplam tutar üzerinden herhangi bir oranda iskonto uygulaması yada uygulamaması satıcının insiyatifindedir. Bu uygulama dönemsel olarak değişkenlik gösterilebilir olup yürürlükteki güncel uygulama şekli https://www.deco11.com/‘da yayınlanır. 

3.3- Diğer yandan vadeli satışların sadece bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin banka ve alıcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. 

Ödeme İade Prosedürü: 
A) Kredi Kartına iade prosedürü 
Alıcı’nın cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya hakem heyeti kararları ile alıcı’ya bedel iadesine karar verilen durumlarda, alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir: 
Alıcı ürünü kaç taksit ile aldıysa banka alıcı’ya geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Satıcı bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, banka poslarından yapılan taksitli harcamaların alıcı’nın kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamili taraf hesaplarına banka tarafından aktarılır. Alıcı’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve alıcı iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.
Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda satıcı, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcı’ya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani satıcı, bir iade işlemi sözkonusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani satıcı ilgili tutarı banka’ya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince alıcı’ya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi Kartına iade, satıcı’nın banka’ya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır. 
Alıcı, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüd eder. 

B) Kapıda Ödeme ile havale/eft ödeme seçeneklerinde iade prosedürü 

Kapıda ödeme ile havale/eft ödeme seçeneklerinde iade tüketiciden banka hesap bilgileri istenerek, tüketicinin belirttiği hesaba (hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır) havale veya eft şeklinde yapılacaktır. Tüketicinin satın aldığı hizmet yada malların kendisine tesliminde,

3.4- Teslimat Şekli ve Adresi : 
Teslimat Adresi : 
Teslim Edilecek Kişi: 
Fatura Adresi : 

Paketleme, kargo, nakliye ambarı ve teslim masrafları alıcı tarafından karşılanmaktadır. Ürün bedeline dahil değildir. Teslimat, anlaşmalı kargo şirketi veya nakliye ambarı şirketi aracılığı ile, alıcı'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında alıcı'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcı'nın ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden satıcı sorumlu değildir. Satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.