Şartlar & Koşullar

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Satıcı: 

Ünvanı: Parkestok Yapı Malzemeleri İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. ;

Adresi: Konak Mh Yıldırım Cd No:104 A/B Nilüfer/Bursa

Telefon: +90 224 250 26 26

Mobil: +90 532 100 68 77

Müşteri Hizmetleri Telefon: +90 532 100 68 77

Ticaret Sicil No:

Vergi No : 

Ön Bilgilendirme Formu 

1) Sözleşme konusu Mal veya Hizmetin Adı, Adeti, KDV Dahil satış fiyatı, Ödeme Şekli ve Temel Nitelikleri 

Ödeme Şekli : Kredi Kartı veya Banka Havalesi (Aşağıdaki açıklamaları okuyunuz) 

Kredi Kartı;

Yukarıdaki bölümde bankanıza iletilecek sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır.

Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir. Ödeme tablosunda belirtilen taksit seçeneklerinde vade farksız taksit adedi yada vade farki ile ödeme seçenekleri açıkça belirtilmektedir. Ödeme taksit seçeneklerinde vade farksız yada vade farkı uygulanmış ödeme şeklini seçmek alıcının insiyatif ve sorumluluğundadır.

Kredi Kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir.

Banka Havalesi;

Alıcının herhangi bir banka nezdindeki hesabından satıcının ödeme tablosunda belirtmiş olduğu banka hesap numaralarına havale yada eft ile göndermesi durumunda toplam tutar üzerinden herhangi bir oranda iskonto uygulaması yada uygulamaması satıcının insiyatifindedir. Bu uygulama dönemsel olarak değişkenlik gösterilebilir olup yürürlükteki güncel uygulama şekli https://www.deco11.com/‘da yayınlanır. 

Ürün Adı ve Temel Nitelikleri

Adet

Satış Bedeli

(KDV Dahil Toplam Türk Lirası) 

Vadeli Satış Bedeli

(KDV Dahil Toplam)

2) Paketleme, kargo, ambar ve nakliye ambarı gibi taşıyıcı ve teslim masrafları alıcı tarafından karşılanmaktadır. Ürün bedeline dahil değildir. Teslimat , anlaşmalı kargo şirketi veya nakliye ambarı şirketi aracılığı ile, alıcı'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında alıcı'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcı'nın ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden satıcı sorumlu değildir. Satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. 

3) Ürün, sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde kargo şirketine yada nakliye ambarı şirketine teslim edilecektir. Ürününün teslim edilmesi anına kadar tüm sorumluluk satıcı’ya aittir. 

4) Tüketici (alıcı), 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir. 

Tüketicinin satın aldığı ürünlerin taşıyıcı kargo şirketi yada nakliye ambar firmasına satıcı tarafından verilmesinden sonra alıcının cayma hakkını kullanmak istemesi halinde, taşıyıcı kargo şirketi veya nakliye ambarı masraflarını alıcı karşılamayı kabul etmiş sayılır.

Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde; 

A) Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, tüketicinin teslim aldığı gün, satıcı veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün, 

B) Birden fazla parçadan oluşan mallarda, tüketicinin teslim aldığı gün, satıcı veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün, 

C) Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin teslim aldığı gün, satıcı veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır. Cayma bildiriminizi cayma hakkı süresi dolmadan https://www.deco11.com/‘da iletişim bilgileri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

A) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler. 

B) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

C) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

Ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler. 

D) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

E) Malin tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler. 

F) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler. 

G) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler. 

Ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler. 

H) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

5) Tüketicinin herhangi bir dijital içerik satın alması halinde dijital içeriklerin işlevselliğini etkileyecek teknik koruma önlemleri ve satıcı’nın bildiği ya da makul olarak bilmesinin beklendiği, dijital içeriğin hangi donanım ya da yazılımla birlikte çalışabileceğine ilişkin bilgiler satın alınan ürünün https://www.deco11.com/‘da satışa sunulduğu sayfadaki tanıtım içeriğinde yer almaktadır. 

6) Tüketicilerin şikayet ve itirazları: Siparişinize ve/veya siparişinize konu ürüne ve/veya siparişinizle ilgili herhangi bir konuda şikayetinizin olması halinde şikayetlerinizi yukarıda belirtilen iletişim bilgileri veya https://www.deco11.com/ internet sitesinde belirtilen iletişim bilgileri vasıtasıyla satıcı’ya iletebilirsiniz. İletmiş olduğunuz şikayet başvurularınız derhal kayıtlara alınacak, yetkili birimler tarafından değerlendirilerek çözümlenmeye çalışılacak ve en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır. Ayrıca, şikayet başvurularınızı doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilirsiniz (Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde 2015 yılı için tüketici hakem heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin parasal sınırlar; ilçe tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır 2.200 Türk Lirası, büyükşehir statüsünde olan illerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası, büyükşehir statüsünde olmayan illerin merkezlerindeki il tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır 3.300 Türk Lirası, büyükşehir statüsünde olmayan illere bağlı ilçelerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası olarak tespit edilmiştir.). 

Satıcı: 

Ünvanı: Parkestok Yapı Malzemeleri İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. ;

Adresi: Konak Mh Yıldırım Cd No:104 A/B Nilüfer/Bursa

Telefon: +90 224 250 26 26

Mobil: +90 532 100 68 77

Müşteri Hizmetleri Telefon: +90 532 100 68 77

Ticaret Sicil No:

Vergi No : 

Alıcı: Adı/Soyadı/Ünvanı: 

Adresi: 

Telefon: 

E-mail: 

Tarih : Onaylanma Tarihi:

İP Adresi:

Onay Kodu:

Madde 1- Taraflar 

Satıcı: 

Ünvanı: Parkestok Yapı Malzemeleri İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. ;

Adresi: Konak Mh Yıldırım Cd No:104 A/B Nilüfer/Bursa

Telefon: +90 224 250 26 26

Mobil: +90 532 100 68 77

Müşteri Hizmetleri Telefon: +90 532 100 68 77

Ticaret Sicil No:

Vergi No : 

1.2. Alıcı: 

Adı/Soyadı/Ünvanı:

Adresi : 

Telefon: 

Email:

Madde 2- Konu 

İşbu sözleşmenin konusu, alıcı'nın https://www.deco11.com/ internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyati belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. 

Madde 3- Sözleşme Konusu Ürün, Ödeme ve Teslimata İlişkin Bilgiler 

3.1- Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, kdv dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve temel nitelikleri 

Ürün Adi ve Temel Nitelikleri

Adet

Satış Bedeli

(KDV dahil toplam Türk Lirası) 

Vadeli Satış Bedeli

(KDV dahil toplam)

3.2- Ödeme Şekli : Kredi Kartı veya Banka Havalesi (aşağıdaki açıklamaları okuyunuz) 

Kredi Kartı;

Yukarıdaki bölümde bankanıza iletilecek sipariş toplamının kaç taksitle ödeneceği bilgisi bulunmaktadır.

Bankanız kampanyalar düzenleyerek sizin seçtiğiniz taksit adedinin daha üstünde bir taksit adedi uygulayabilir, taksit öteleme gibi hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanızın inisiyatifindedir ve şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda sayfalarımızda kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir. Ödeme tablosunda belirtilen taksit seçeneklerinde vade farksız taksit adedi yada vade farkı ile ödeme seçenekleri açıkça belirtilmektedir. Ödeme taksit seçeneklerinde vade farksız yada vade farkı uygulanmış ödeme şeklini seçmek alıcının insiyatif ve sorumluluğundadır.

Kredi Kartınızın hesap kesim tarihinden itibaren sipariş toplamı taksit adedine bölünerek kredi kartı özetinize bankanız tarafından yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız inisiyatifindedir. 

Banka Havalesi;

Alıcının herhangi bir banka nezdindeki hesabından satıcının ödeme tablosunda belirtmiş olduğu banka hesap numaralarına havale yada eft ile göndermesi durumunda toplam tutar üzerinden herhangi bir oranda iskonto uygulaması yada uygulamaması satıcının insiyatifindedir. Bu uygulama dönemsel olarak değişkenlik gösterilebilir olup yürürlükteki güncel uygulama şekli https://www.deco11.com/‘da yayınlanır. 

3.3- Diğer yandan vadeli satışların sadece bankalara ait kredi kartları ile yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin banka ve alıcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. 

Ödeme İade Prosedürü: 

A) Kredi Kartına İade Prosedürü 

Alıcı’nın cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya hakem heyeti kararları ile alıcı’ya bedel iadesine karar verilen durumlarda, alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir: 

Alıcı ürünü kaç taksit ile aldıysa banka alıcı’ya geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Satıcı bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, banka poslarından yapılan taksitli harcamaların alıcı’nın kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamili taraf hesaplarına banka tarafından aktarılır. Alıcı’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve alıcı iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda satıcı, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcı’ya nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani satıcı, bir iade işlemi sözkonusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani satıcı ilgili tutarı banka’ya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince alıcı’ya nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi Kartına iade, satıcı’nın banka’ya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır. 

Alıcı, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüd eder. 

B) Kapıda Ödeme ile Havale/Eft ödeme seçeneklerinde iade prosedürü 

Kapıda ödeme ile havale/eft ödeme seçeneklerinde iade tüketiciden banka hesap bilgileri istenerek, tüketicinin belirttiği hesaba (hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır) havale veya eft şeklinde yapılacaktır. Tüketicinin satın aldığı hizmet yada malların kendisine tesliminde 

3.4- Teslimat Şekli ve Adresi : 

Teslimat Adresi : 

Teslim Edilecek Kişi: 

Fatura Adresi : 

Paketleme, kargo, nakliye ambarı ve teslim masrafları alıcı tarafından karşılanmaktadır. Ürün bedeline dahil değildir. Teslimat, anlaşmalı kargo şirketi veya nakliye ambarı şirketi aracılığı ile, alıcı'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında alıcı'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcı'nın ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden satıcı sorumlu değildir. Satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. 

Madde 4- Cayma Hakkı

Tüketici (Alıcı), 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde; 

A) Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün, 

B) Birden fazla parçadan oluşan mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün, 

C) Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır. Cayma bildiriminizi cayma hakki süresi dolmadan https://www.deco11.com/‘da yer alan iade seçeneği üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

A) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler. 

B) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.

C) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.

Ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler. 

D) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.

E) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler. 

F) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler. 

G) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler. 

Ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler. 

H) Cayma hakki süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

Madde 4- Genel Hükümler 

4.1- Alıcı, https://www.deco11.com/ internet sitesinde sözleşme konusu ürüne ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. 

4.2- Ürün sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. Ürününün teslim edilmesi anına kadar tüm sorumluluk satıcı’ya aittir. 

4.3- Sözleşme konusu ürün, alıcı'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden satıcı sorumlu tutulamaz. 

4.4- Satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur. 

4.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin bedelinin alıcı'nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, satıcı ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. 

4.6- Ürünün tesliminden sonra alıcı'ya ait kredi kartının alıcı'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini satıcı'ya ödememesi halinde, alıcı'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün satıcı'ya gönderilmesi zorunludur. 

4.7- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin ayıplı (arızalı, bozuk vb.) halinde veya garanti kapsamında ve şartları dahilinde arızalanması veya bozulması halinde gerekli onarımın yetkili servise yaptırılması için sözkonusu ürünler satıcı'ya gönderilebilir, bu takdirde nakliye giderleri satıcı tarafından karşılanacaktır. 

4.8- 385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz iade bölümü bulunan faturada ilgili bölümlerin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. 

Madde 8- Uyuşmazlık ve Yetkili Mahkeme 

işbu sözleşmeden doğan uyuşmazlıklarda doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki tüketici sorunları hakem heyeti veya tüketici mahkemesi yetkilidir (gümrük ve ticaret bakanlığı tarafından her yıl aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde 2015 yılı için tüketici hakem heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin parasal sınırlar; ilçe tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır 2.200 Türk Lirası, büyükşehir statüsünde olan illerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası, büyükşehir statüsünde olmayan illerin merkezlerindeki il tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır 3.300 Türk Lirası, büyükşehir statüsünde olmayan illere bağlı ilçelerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası olarak tespit edilmiştir.). 

Siparişin gerçekleşmesi durumunda alıcı işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır. 

Satıcı : Parkestok Yapı Malzemeleri İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti.